Chtěli byste s námi spolupracovat?
Pojďme to vymyslet spolu.

Kontaktujte nás

Zpět

Supervizor reklamy na Facebooku

Hledáme parťáka

Kvalita naší práce je pro mě zásadní. A i když vím, že má přehnaná náročnost vychází z velké části z mého perfekcionismu a z velké části není objektivní, tak tímto směrem chci dále investovat.

Proto k sobě hledám takového Supervizora, který na naši práci bude dohlížet. Vlastně ani nevím, jak takovou pozici nazvat. Na trhu to není tolik obvyklé.

Jedná se časově o Full-time pozici vhodnější spíše pro někoho, kdo už má nějaké zkušenosti s reklamou na Facebooku a je organizačně schopný.

Co bys měl/a na starost?

👉 pravidelné kontroly klientských reklamních účtů novým nezaujatým pohledem
👉 přímou správu několika reklamních účtů, abys zůstal/a ve formě
👉 přinášení nových nápadů pro klienty — proaktivita
👉 rozvoj procesů, reportingu a naší služby obecně
👉 interní vzdělávání týmu (distribuce novinek a dalších nápadů)
👉 a další činnosti, které se domluvíme, že dávají smysl a budou tě bavit

Možná víš, jaký je to vopruz dělat na klientech, kteří si neváží tvé práce a ty s tím nemůžeš nic udělat. Máš na starosti spoustu malých projektů, kde jen těžko pozoruješ efekt tvoji práce a finančně jsi na tom pravděpodobně velmi průměrně bez vidiny zajímavého růstu.

U nás v týmu se s tímhle nesetkáš. 100 % našich poptávek chodí ze strany klienta, který s námi chce spolupracovat a naplno důvěřuje naši práci.

Každý specialista má na starosti několik pečlivě vybraných projektů, kde spravuje řádově milionové rozpočty měsíčně a naše práce má pro klienty naprosto zásadní dopad na celý jejich byznys.

Chci dělat s úspěšnými lidmi. Proto i finanční růst je u nás prakticky neomezený a odpovídá přidané hodnotě tvé práce pro klienty a celý tým.

Klíčová je pro nás férovost a chuť na sobě neustále pracovat.

Jsi to ty? 

 • jsi organizačně schopný/á
 • máš ve věcech rád/a pořádek
 • už jsi dokázal/a Facebookovou reklamou někomu vydělat peníze
 • jsi spolehlivý/á a zodpovědný/á
 • jsi spolehlivý/á a zodpovědný/á (ano, píšu to 2x, protože bez toho by všechna naše práce pro klienta šla brzo do kopru)
 • máš byznysové myšlení, umíš klientovi reálně vydělat peníze, vidíš kontext, navrhuješ vlastní řešení
 • máš drive a chrlíš stále nové nápady
 • baví tě své kampaně po spuštění kontrolovat každou hodinu, protože to prostě nemůžeš vydržet a zajímáš se, jak si vedeš

Co tě čeká?

 • práce na zajímavých, poctivých projektech (lovebrandech)
 • práce se zajímavými rozpočty v řádech milionů Kč měsíčně
 • svobodná práce z domu
 • velká porce našeho know-how
 • neomezený finanční růst

Proč s námi?

 • jsme malý, úzce propojený tým, kde není problém cokoliv změnit:-)
 • za poslední rok jsme na Facebooku spravovali rozpočty za více jak 260 milionů Kč 
 • staráme se o kampaně klientům jako je Grizly, Angry Beards, Big Boy nebo Vasky
 • více o nás a naši práci najdeš na www.petrhandlir.cz/o-nas

 

Co o spolupráci říkají kolegové? 

 

 

Aleš Kylar, Facebook ads specialist

„S Petrem spolupracuji již přes rok a jsem maximálně spokojený. Podmínky pro práci máme hodně nadstandardní. Nemyslím jen po finanční stránce, ale i co se týče flexibilní pracovní doby, poctivých klientů, obrovských rozpočtů a hlavně Petrova přístupu, který je neuvěřitelně přátelský a férový. Když je člověk zodpovědný a snaživý, tak Petr nemá problém to ocenit i finančně. Pozitivem je i mladý kolektiv lidí se stejnou specializací.“

Petr Cihlář, Facebook ads specialist

„Spolupráce s Peťou je od první vteřiny výzva. Je zcela v mojí režii, jak pracuji, kolik hodin pracuji a kde pracuji. Co je nejdůležitější, aby klient byl spokojený… přes to nejede vlak. Z finanční stránky si troufám říct, že málokde by se se mnou o mojí odměně bavili tak napřímo, jako tady. Na všem se dá domluvit. Cokoli se dá ze dne na den změnit, překopat, upravit. Žádné téma není tabu a konstruktivní kritika je více než žádána. Férovost a upřímnost je tady na prvním místě.“

Tomáš Pektor, Facebook ads specialist

„Spolupráce mi přináší růst jak z kariérní, tak i osobní stránky. Různorodost a velikost klientů, o které se starám, mi každý den přináší výzvu v podobě péče o rozdílné oblasti podnikání. Díky možnosti uzpůsobit si pracovní dobu i procesy podle sebe rozvíjím i svojí duchovní stránku a zvyšuji svojí efektivitu v rámci každodenního života.“

Patrik Němec, Facebook ads specialist

„Spolupráce s Peťou byla příjemná životní změna v mnoha směrech. Dokáže lidi dlouhodobě motivovat a inspirovat. Již během krátké doby jsem vyrostl jak v rámci dovedností, tak v rámci denní efektivity, přístupu, osobního rozvoje a sdílení know-how mezi top lidmi z oboru. Přidanou hodnotou je nadstandardní finanční ohodnocení a flexibilní pracovní doba.“

Radka Štěpánková, asistentka 🌹

„Od chvíle, kdy jsem začala pracovat v tomto týmu, věděla jsem, že jsem na tom pravém místě. Je skvělé mít práci, která vás opravdu baví. Ať už jsou to zajímaví klienti, nové výzvy a příležitosti nebo skvělý tým lidí, s kterými denně spolupracujete. A když vás k tomu všemu umí váš nadřízený opravdu ocenit, je to velká výhra. Co víc si člověk může přát.“

Pokud tedy hledáš novou výzvu, chceš spolupracovat s nejlepšími a dělat na poctivých klientech, kteří ocení tvou práci, tak se ozvi a třeba něco vymyslíme:-)

V případě zájmu o spolupráci prosím vyplň žádost zde: https://forms.gle/R2NDXfzzUFwLyNcs8

👥 Víte o někom, komu je tato pozice šitá na míru? Budu rád, když mu nabídku spolupráce přepošlete.

Díky a moc se těšíme na nového kolegu / kolegyni 🙌

Více o tom jak pracujeme si můžete přečíst i v článku ve Forbesu zde: Když kampaň selže, nefakturuju, říká expert na Facebookové reklamy.